ARTIKUJT ME VLERËSIM MË TË MIRË

rreth Shanghai J&S New Materials

Shanghai J&S New Materials Co., Ltd, u themelua në vitin 2005 dhe ndodhet në Shanghai, një nga qytetet më të zhvilluara në Kinë.

J&S është një prodhues shumë profesionist i teknologjisë së lartë të fibrave me performancë të lartë, i pajisur me makineri të avancuara. Ne zotërojmë një ekip të shkëlqyeshëm të R&D, shitjeve, prodhimit dhe QC për të ofruar cilësi dhe shërbim të mirë për klientët tanë.

Artikujt kryesorë përfshijnë fibra UHMWPE, fibra aramid, tekstil me fije qelqi, fije rezistente ndaj prerjes, materiale rezistente ndaj plumbave, fibra karboni dhe fije çelik inox etj. Eksportimi në vendet e Lindjes së Mesme, Amerikës së Veriut, Amerikës së Jugut.

Përparësitë tona